Twój koszyk

Płatność i wysyłka

1. Koszty wysyłki towaru pokrywa klient.

2. Ceny towarów są podane na stronie sklepu. Klient może zapłacić za zamówienie przy odbiorze przesyłki kurierowi (pobranie) lub przelewem na rachunek bankowy właściciela niniejszego serwisu wskazany w potwierdzeniu zamówienia. Koszt wysyłki pobraniowej = 18zł, przelew = 14zł.

3. Paczki wysyłamy za pośrednictwem Pocztex - Kurier Poczty Polskiej.

4. Zamówienie krajowe (Polska) zostaje wysłane: pobranie maksymalnie w ciągu 1-2 dni roboczych, za przelewem po potwierdzeniu wpłynięcia należności na nasze konto bankowe wskazane w potwierdzeniu zamówienia dla klienta w ciągu 1-2 dni roboczych

5. Realizujemy przesyłki za granice, koszt wysyłki międzynarodowej to 85zł.

6. Paczki są wysyłane i dostarczane jedynie w dni robocze.

7. Gdy w momencie odbierania przesyłki opakowanie nosi znamiona uszkodzenia lub ingerencji w jej zawartość osób trzecich, należy odmówić przyjęcia towaru i w obecności kuriera sporządzić protokół zgłoszenia szkody i zgłosić ten fakt obsłudze sklepu.

8. Klient dokonując zamówienia oświadcza, że zna niniejszy regulamin i go akceptuje.

9. Upusty nie dotyczą produktów przecenionych.

10. Promocje się nie łączą (gratisy, upusty, produkty przecenione), chyba że system naliczy inaczej.

11. Wszelkiego rodzaju zdjęcia, grafiki oraz opisy produktów są własnością sklepu THE INFAMOUS TEAM oraz firmy INFMS a korzystanie z nich w celu komercyjnym, bez zgody właściciela jest zabronione.

12. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (DzU nr 22, poz. 271 z późniejszymi zmianami) klient może odstąpić od umów zawartych na odległość (np. sprzedaż internetowa). Na odstąpienie od tak zawartej umowy sprzedaży klient ma 14 dni - przed upływem tego terminu należy wysłać e-mail z informacją o rezygnacji z produktu. Termin ten liczony jest od: dnia wydania towaru (otrzymania go przez kupującego) gdy umowa dotyczy sprzedaży na odległość. Warunek przyjęcia zwrotu : towar nie może być używany i w oryginalnym opakowaniu. Klient ponosi także wszelkie koszty transportu związane z przesłaniem i zwrotem danego produktu.

13. Reklamacje rozpatrywane są w terminie określonym w warunkach gwarancji. - w przypadku uznania reklamacji ( produkt wadliwy lub niezgodny z zamówionym) towar zostanie naprawiony lub wymieniony na wolny od wad i ponownie dostarczony klientowi. W przypadku nieuzasadnionej reklamacji towar zostanie odesłany Klientowi na jego koszt za pobraniem (zwrotem) kosztów poniesionych z tego tytułu przez Sprzedawcę.

14. Przesyłki do nas należy wysyłać wyłącznie pocztą ekonomiczną chyba że ustalono inaczej z obsługą sklepu.

15. Sklep TheInfamousTeam.com działa na terenie Polski oraz wszelkie transakcje (w tym międzynarodowe) podlegają przepisom prawa polskiego. Klient korzystając z naszych usług godzi się na jurysdykcję prawa polskiego, w razie jakichkolwiek sporów związanych z działalnością niniejszego sklepu, serwisu oraz mediów powiązanych właściwym sądem jest sąd w Toruniu.


WYMIANA I ZWROTY

1. Wymian i zwrotów można dokonywać w ciągu 14 dni od daty zakupu załączając paragon oraz notatkę z adresem zwrotnym i informacją odnośnie wymiany na adres:

INFAMOUS TEAM,

ul. Polna 65,

87-100, Toruń.

2. Klient ma obowiązek przed odesłaniem sprawdzić, czy w sklepie jest dostępny produkt na który chcę wymienić. Jeżeli produkt jest niedostępny, możemy zaproponować inny produkt lub zwrócić gotówkę.

3. Produkt nie może nosić śladów użytkowania (np. prania, włosów/sierści, zapachów itp). Jeżeli produkt nie spełnia naszych wymagań mamy prawo odmówić wymiany lub potrącić od 10% do 30% wartości produktu w zależności od jego stanu (patrz pkt. 13).

4. W przypadku zwrotu towaru należy również załączyć dane do przelewu oraz numer konta bankowego.