Twój koszyk

Warunki korzystania z usług

1. Koszty wysyłki towaru pokrywa klient.

2. THEINFAMOUSTEAM.COM realizuje zamówienia z każdego kraju ujętego na liście (formularz zamówienia sklepu online)

3. Paczki wysyłamy za pośrednictwem Pocztex - Kurier Poczty Polskiej.

4. Zamówienie krajowe (Polska) zostaje wysłane: pobranie maksymalnie w ciągu 1-2 dni roboczych, za przelewem po potwierdzeniu wpłynięcia należności na nasze konto bankowe wskazane w potwierdzeniu zamówienia dla klienta w ciągu 1-2 dni roboczych

5. Realizujemy przesyłki za granice, po wcześniejszym ustaleniu kosztów drogą mailową info@theinfamousteam.com

6. Paczki są wysyłane i dostarczane jedynie w dni robocze.

7. Gdy w momencie odbierania przesyłki opakowanie nosi znamiona uszkodzenia lub ingerencji w jej zawartość osób trzecich, należy odmówić przyjęcia towaru i w obecności kuriera sporządzić protokół zgłoszenia szkody i zgłosić ten fakt obsłudze sklepu.

8. Klient dokonując zamówienia oświadcza, że zna niniejszy regulamin i go akceptuje.

9. Upusty nie dotyczą produktów przecenionych.

10. Promocje się nie łączą (gratisy, upusty, produkty przecenione), chyba że system naliczy inaczej.

11. Wszelkiego rodzaju zdjęcia, grafiki oraz opisy produktów są własnością sklepu THE INFAMOUS TEAM oraz firmy INFMS a korzystanie z nich w celu komercyjnym, bez zgody właściciela jest zabronione.

12. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (DzU nr 22, poz. 271 z późniejszymi zmianami) klient może odstąpić od umów zawartych na odległość (np. sprzedaż internetowa). Na odstąpienie od tak zawartej umowy sprzedaży klient ma 14 dni - przed upływem tego terminu należy wysłać e-mail z informacją o rezygnacji z produktu. Termin ten liczony jest od: dnia wydania towaru (otrzymania go przez kupującego) gdy umowa dotyczy sprzedaży na odległość. Warunek przyjęcia zwrotu : towar nie może być używany i w oryginalnym opakowaniu. Klient ponosi także wszelkie koszty transportu związane z przesłaniem i zwrotem danego produktu.

13. Reklamacje rozpatrywane są w terminie określonym w warunkach gwarancji. - w przypadku uznania reklamacji ( produkt wadliwy lub niezgodny z zamówionym) towar zostanie naprawiony lub wymieniony na wolny od wad i ponownie dostarczony klientowi. - w przypadku nieuzasadnionej reklamacji towar zostanie odesłany Klientowi na jego koszt za pobraniem (zwrotem) kosztów poniesionych z tego tytułu przez Sprzedawcę.

14. Przesyłki do nas należy wysyłać wyłącznie pocztą ekonomiczną, przesyłek pobraniowych nie przyjmujemy.

15. Sklep TheInfamousTeam.com działa na terenie Polski oraz wszelkie transakcje (w tym międzynarodowe) polegają przepisom prawa polskiego. Klient korzystając z naszych usług godzi się na jurysdykcję prawa polskiego.

REGULAMIN KONKURSÓW NA FACEBOOKU

1. W konkursie nie mogą brać udziału pracownicy sklepu theinfamousteam.com oraz ich rodziny,

2. Konkurs przeznaczony jest dla osób pełnoletnich,

3. Zwycięzca wybierany jest przez nas (nie losujemy Zwycięzcy),

4. Serwis Facebook jest zwolniony z odpowiedzialności przez każdego uczestnika,

5. Promocja nie jest sponsorowana, prowadzona, administrowana i związana z Facebookiem w żaden sposób. Uczestnik rozumie, że dostarcza informacje organizatorowi promocji a nie Facebookowi,

6.Uczestnik konkursu zgadza się na przekazanie swoich danych osobowych firmie TheInfamousTeam w celu dostarczenia ewentualnej wygranej,

7. Zwycięzcę konkursu (Imie Nazwisko i zdjęcie) umieszczamy w poście informującym o zakończonym konkursie, na co zwycięzca się zgadza.

8. Na kontakt ze strony zwycięzcy czekamy 7 dni od momentu ogłoszenia wyników konkursu. W przypadku braku kontaktu nagroda przepada.

9. W razie chęci wymiany wygranej przez Zwycięzcę konkursu, na inny rozmiar/kolor, INFAMOUS TEAM może według własnego uznania spełnić chęć klienta w zależności od aktualnych stanów magazynowych INFAMOUS TEAM.